Hát szóval már sok diétás próbálkozáson vagyok túl, nem sok sikert hozott egyik sem. Most a jógatanfolyamon, amire anyuékkal járunk, meséltek egy érdekesnek és nehéznek hangzó diétáról, de a hatásai elvileg annál jobbak a végén, szóval úgy döntöttünk, belevágunk. Ez az OSHAWA diéta. Akit érdekel, nézzen utána a neten, erről most nem írok részletesen.
Azért indítottam ezt a blogot, hogy elsősorban magamnak egy emlék legyen, később vissza tudjam nézni. Szeretnék mindent leírni amit érzek és gondolok, mialatt ezt a diétát csinálom.
A lényeg az, hogy 10 napig nem szabad nagyjából semmilyen általunk naponta használt alapanyagból készült kaját enni, amiből főzhetünk, az búza, hajdina, köles és rizs, fűszer csak jódozatlan só lehet, és csak vizet használhatunk hozzá, semmi zsiradék. Inni is csak vizet szabad. És hát ez megy 10 napig.
Eddig semmi gond. A reggelire készült 'palacsinta' kifejezetten ízletes volt, annak ellenére, hogy csak só, liszt, meg víz alkotta. Majdnem, mint az indiaiak csapátija. Most próbálok valami ehetőt összehozni ebédre, a terv főtt vadrizs és hajdina szósz, meglátjuk, mi lesz belőle. A szósznak a főzővize épp most futott ki a lábosból. :-D
Azért indítottam ezt a blogot, hogy elsősorban magamnak egy emlék legyen, később vissza tudjam nézni. Szeretnék mindent leírni amit érzek és gondolok, mialatt ezt a diétát csinálom.
A lényeg az, hogy 10 napig nem szabad nagyjából semmilyen általunk naponta használt alapanyagból készült kaját enni, amiből főzhetünk, az búza, hajdina, köles és rizs, fűszer csak jódozatlan só lehet, és csak vizet használhatunk hozzá, semmi zsiradék. Inni is csak vizet szabad. És hát ez megy 10 napig.
Eddig semmi gond. A reggelire készült 'palacsinta' kifejezetten ízletes volt, annak ellenére, hogy csak só, liszt, meg víz alkotta. Majdnem, mint az indiaiak csapátija. Most próbálok valami ehetőt összehozni ebédre, a terv főtt vadrizs és hajdina szósz, meglátjuk, mi lesz belőle. A szósznak a főzővize épp most futott ki a lábosból. :-D
hosszú és sikeres diéta :)
VálaszTörlés